Skip to main content

Сир домашній.

Сир домашній.

6031557_images_3 (245x206, 5Kb)В Тайланді сири коштують дуже дорого, а мої улюблені дуже його люблять, от і довелося мені знаходити рецепти домашнього Адигейського сиру в надрах інтернету, не відкладаючи ні на хвилину я вирішила зробити його в той день.


Рецепт Адигейського сиру


Інгредієнти, які знадобляться


·- Молоко 2 літра


·- Натуральний йогурт 200 гр


·- Лимонний сік 20-30 мл, але можна і без нього



6031557_FullSizeRender_2 (234x320, 33Kb)


6031557_FullSizeRender_3 (290x320, 34Kb)


Нагріваємо молоко до температури 90-95°З і знімаємо з вогню. Додаємо в нього натуральний йогурт і ретельно перемішуємо, у вас повинен початися процес згортання молока,не перестаючи помішуйте закваску.


6031557_FullSizeRender_1_ (236x320, 31Kb)


Якщо згортається молоко погано, як у мене іноді це буває, то додайте в закваску лимонного соку, процес почнеться негайно, протягом хвилини все згорнеться, пластівці почнуть осідати на дні, а сироватка відокремляться від молока. Сироватка повинна бути на поверхні жовтого-зеленуватого кольору,це означає що молоко відокремилося від сироватки повністю і тепер наш сир можна переливати в сито і поставити під прес. Переливаємо, накриваємо тарілочкою і ставимо зверху вантаж, у мене це трьох літровий контейнер з водою.


6031557_FullSizeRender_1 (244x320, 31Kb)


Залишаємо на 10-12 годин стікати. Після чого прибираємо наш сир в холодильник приблизно на добу. Сир вийшов дуже смачним та натуральним. Для любителів ПП рецептів, це иделаьное блюдо, натуральне і корисне.


Діліться зі мною своїм досвідом, буду рада почути як у Вас вийшов адигейський сир.


Завжди Ваша,


Вікторія Прутковских.


Comments

Popular posts from this blog

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?. Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування. Депресія хвороба, а не тимчасова туга У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться: · стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду · ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили · порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини · загальмованість рухових рухів. Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступат

Як вибрати гідролат.

Як вибрати гідролат. Всім привіт! Напевно, багато з вас чули про гідролата, а деякі думають, що це запашна вода. Але це не так, гідролат це зовсім інше. Як правильно вибрати гидрполат і чим він корисний? Можна використовувати в якості тоніка для обличчя, правильний гідролат не повинен сушити шкіру і після нього не повинно бути відчуття стягнутості і неприємних відчуттів. Його можна використовувати як спрей для обличчя, особливо в жаркий час року, він освіжає і тонізує шкіру. але стежте, що б у нього не було різкого запаху. Він чудово діє на шкіру в якості скрабу, в нього можна додавати мед і кави. Тоді до очищення пір, додатися і поживні речовини. Гідролати можна використовувати як водну фазу для домашніх косметичних кремів. Але кожен його вид підходить для певного типу шкіри, тому будь ті обережні, що б не нашкодити собі. Непогано буде додати гідролат у спрей для волосся, після миття голови нанесіть на волосся гідролат, краще брати рослин, а не ягід, він не обтяжує волосся. Як бачите,

Рецепт мила з кольоровими кубиками.

Рецепт мила з кольоровими кубиками. Всім привіт! Я вже стільки рецептів мила своїми руками переробила, але не перестаю дивуватися тому, наскільки різноманітно миловаріння! Сьогодні я хочу поділитися рецептом мила, яке буде з кольоровими кубиками. Для цього потрібно взяти прозору білу мильну основу, три види барвників, я взяла зелений, червоний і жовтий. Ароматизатор або отдушку, я взяла полуничну, реп'яхову олію і олію розторопші . Візьміть білу мильну основу, розтопіть а мікрохвильової печі і розділіть її на три частини. У кожну частину додайте по барвнику та олії. Тепер візьміть три форми, можна взяти звичайні, наприклад у вигляді прямокутника або квадрата. Залийте кольорові основи форми і дайте повністю застигнути. Тепер візьміть ще одну силіконову форму у вигляді прямокутника. Кольорові основи, які вже застигли, наріжте на кубики, не обов'язково робити їх рівними, можна різних розмірів. Далі побризкайте форму спиртолом, і покладіть різнокольорові кубики в форму, але не всі.