Skip to main content

Краса 24/7.

Краса 24/7.

6031557__3_ (466x450, 39Kb)

Сучасна жінка завжди повинна бути красива і доглянута. Неважливо, вдома або на роботі, а може навіть в декретній відпустці, у будь-якому випадку хочеться сяяти красою і дарувати її оточуючим. При цьому щоденне використання декоративної косметики часто згубно відбивається на стані здоров'я, а часу на повноцінний догляд, як правило, не вистачає.


6031557_biozavivka2 (320x180, 8Kb)


Очі це дзеркало душі, саме вони розкривають всі наші маленькі таємниці, адже з погляду нескладно здогадатися про настрої людини, його почуття і навіть характер. Тому левова частка всіх косметичних процедур припадає саме на макіяж очей, головним акцентом яких є вії. Красиві, густі, довгі, злегка підкручені вії мрія кожної жінки, тому їх доводиться підкручувати, фарбувати і навіть нарощувати. А ці процедури, як відомо, можуть у майбутньому негативно вплинути на стан їх здоров'я. Тому на допомогу жінкам була створена біозавивка вій. Цікаво, що в Європі такого поняття, як біозавивка не існує, цю процедуру називають «делікатна система завивки».


Біозавивка вій. Наскільки вона безпечна?

Ця салонна процедура дозволяє підкрутити вії, що візуально робить погляд більш виразним і відкритим. Вам не доведеться щодня підкручувати і навіть фарбувати вії, а результат зберігається до 3 місяців.


6031557_biozavivka4 (626x470, 40Kb)


- Напевно, багато хто відразу ж задумалися про питання безпеки даної процедури. Біозавивка вважається абсолютно безпечною. Засоби для біозавивки не містять водню і аміаку, тому, навіть, якщо у Вас є алергія, не дозволяє наростити вії, це не є перешкодою для даної процедури.

Тривалість даної салонної послуги становить до години в залежності від використовуваного засобу.


1. Спочатку майстер накладає захисну подушечку на основі гідрогелю на нижню повіку, щоб запобігти потраплянню препаратів на шкіру.


2. Вії очищаються спеціальним засобом, після на верхню повіку прикладають спеціальні одноразові бігуді і одна за одною приклеюють на них вії за допомогою клею для шкіри.


3. Тонким шаром на середину довжини вій поетапно наносять відразу пом'якшувач, а через кілька хвилин фіксатор. Після використовують живильне масло.


4. Останній етап процедури очищення спеціальним засобом.


Вже через добу можна фарбувати вії тушшю, купатися, відвідувати сауну, загалом, вести звичайний спосіб життя. Засоби для біозавивки, хоч і не містять аміаку, при цьому вії стають світліше, тому часто на другий день вдаються до фарбування вій.


6031557_biozavivka5 (500x287, 28Kb)


Також кошти для біозавивки можна купити і зробити процедуру в домашніх умовах, але це дуже небезпечно, адже попадання засобу на слизову очей загрожує наслідками, а самостійно виконати процедуру, дотримуючись усіх заходів безпеки, практично не можливо.


Comments

Popular posts from this blog

Мило кавун.

Мило кавун.
Всім привіт! На вулиці триває зима, а так вже хочеться літнього сонечка і тепла. А особливо не вистачає фруктів. У магазинах вони зараз не такі смачні. Звичайно, літні фрукти я знайти не зможу, зате зможу зробити мило у вигляді кавуна. Воно буде виглядати як справжній кавунчик і пахнути так само.
Візьміть два види мильної основи прозора, біла, пігментні барвники кольору кавуна, ароматизатор кавуновий.
Приступимо робити скоринку, розтопіть на водяній бані прозору основу, додаємо зелений пігмент, перемішуємо. Потім заливаємо у форму у вигляді часточки кавуна. Далі нам потрібна біла скоринка, для цього плавим білу основу і заливаємо у форму, даємо застигнути.
Який же кавун без насіння. Для цього в білу основу додаємо чорний барвник, даємо їй застигнути просто налив на будь-яку поверхню. Вирізаємо її. Можна попрацювати і правда зробити у вигляді насіння, а можна просто у вигляді трикутника. Кладемо їх у форму і заливаємо прозорою основою з червоним барвником. Даємо застигнути.
В ре…

15 приголомшливих французьких фільмів про любов і пристрасті!

Спеціально для вас ми підібрали список найпопулярніших французьких фільмів про любов і пристрасті, які захоплять вас цілком і повністю на всі вихідні дні!
«Амелі»
2001

Як політ крихітної мухи може викликати десь далеко потужний ураган,так і дивні і, на перший погляд, незрозумілі вчинки тихої і самотньої дівчини, що живе в світі своїх фантазій, можуть назавжди змінити життя абсолютно різних людей, подарувавши їм щастя і розфарбувавши навколишній світ яскравими, запаморочливими фарбами. Цю дівчину звуть Амелі Пулен.
«Просто разом»
2007

Троє головних героїв, яким не дуже пощастило ні з сім'єю, ні з характером несподівано знаходять гармонію і смак до життя. Сварки і примирення, суперечки і згода. Тримаючись разом вони стають сильнішими. Але все не так райдужно і кокон, який спорудили собі троє друзів не захищає їх від мінливостей долі. І зовні і всередині нього їх щастя перебуває під загрозою. Чи можливо уникнути проблем, не ризикуючи при цьому втратити щось важливе?
«Два тижні у верес…

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування.
Депресія хвороба, а не тимчасова туга
У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться:
· стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду
· ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили
· порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини
· загальмованість рухових рухів.
Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступати симпт…