Skip to main content

Краса 24/7.

Краса 24/7.

6031557__3_ (466x450, 39Kb)

Сучасна жінка завжди повинна бути красива і доглянута. Неважливо, вдома або на роботі, а може навіть в декретній відпустці, у будь-якому випадку хочеться сяяти красою і дарувати її оточуючим. При цьому щоденне використання декоративної косметики часто згубно відбивається на стані здоров'я, а часу на повноцінний догляд, як правило, не вистачає.


6031557_biozavivka2 (320x180, 8Kb)


Очі це дзеркало душі, саме вони розкривають всі наші маленькі таємниці, адже з погляду нескладно здогадатися про настрої людини, його почуття і навіть характер. Тому левова частка всіх косметичних процедур припадає саме на макіяж очей, головним акцентом яких є вії. Красиві, густі, довгі, злегка підкручені вії мрія кожної жінки, тому їх доводиться підкручувати, фарбувати і навіть нарощувати. А ці процедури, як відомо, можуть у майбутньому негативно вплинути на стан їх здоров'я. Тому на допомогу жінкам була створена біозавивка вій. Цікаво, що в Європі такого поняття, як біозавивка не існує, цю процедуру називають «делікатна система завивки».


Біозавивка вій. Наскільки вона безпечна?

Ця салонна процедура дозволяє підкрутити вії, що візуально робить погляд більш виразним і відкритим. Вам не доведеться щодня підкручувати і навіть фарбувати вії, а результат зберігається до 3 місяців.


6031557_biozavivka4 (626x470, 40Kb)


- Напевно, багато хто відразу ж задумалися про питання безпеки даної процедури. Біозавивка вважається абсолютно безпечною. Засоби для біозавивки не містять водню і аміаку, тому, навіть, якщо у Вас є алергія, не дозволяє наростити вії, це не є перешкодою для даної процедури.

Тривалість даної салонної послуги становить до години в залежності від використовуваного засобу.


1. Спочатку майстер накладає захисну подушечку на основі гідрогелю на нижню повіку, щоб запобігти потраплянню препаратів на шкіру.


2. Вії очищаються спеціальним засобом, після на верхню повіку прикладають спеціальні одноразові бігуді і одна за одною приклеюють на них вії за допомогою клею для шкіри.


3. Тонким шаром на середину довжини вій поетапно наносять відразу пом'якшувач, а через кілька хвилин фіксатор. Після використовують живильне масло.


4. Останній етап процедури очищення спеціальним засобом.


Вже через добу можна фарбувати вії тушшю, купатися, відвідувати сауну, загалом, вести звичайний спосіб життя. Засоби для біозавивки, хоч і не містять аміаку, при цьому вії стають світліше, тому часто на другий день вдаються до фарбування вій.


6031557_biozavivka5 (500x287, 28Kb)


Також кошти для біозавивки можна купити і зробити процедуру в домашніх умовах, але це дуже небезпечно, адже попадання засобу на слизову очей загрожує наслідками, а самостійно виконати процедуру, дотримуючись усіх заходів безпеки, практично не можливо.


Comments

Popular posts from this blog

Як вибрати гідролат.

Як вибрати гідролат. Всім привіт! Напевно, багато з вас чули про гідролата, а деякі думають, що це запашна вода. Але це не так, гідролат це зовсім інше. Як правильно вибрати гидрполат і чим він корисний? Можна використовувати в якості тоніка для обличчя, правильний гідролат не повинен сушити шкіру і після нього не повинно бути відчуття стягнутості і неприємних відчуттів. Його можна використовувати як спрей для обличчя, особливо в жаркий час року, він освіжає і тонізує шкіру. але стежте, що б у нього не було різкого запаху. Він чудово діє на шкіру в якості скрабу, в нього можна додавати мед і кави. Тоді до очищення пір, додатися і поживні речовини. Гідролати можна використовувати як водну фазу для домашніх косметичних кремів. Але кожен його вид підходить для певного типу шкіри, тому будь ті обережні, що б не нашкодити собі. Непогано буде додати гідролат у спрей для волосся, після миття голови нанесіть на волосся гідролат, краще брати рослин, а не ягід, він не обтяжує волосся. Як бачите,

Властивості ефірних масел.

Властивості ефірних масел. Всім привіт! Впевнена, всі чули про таке ефірному маслі, як м'ята. Це універсальний засіб для краси нашої шкіри! Якщо у вас жирна шкіра, ефірне масло м'яти очистить пори, усуває зайвий жир. Ваше обличчя не буде негарно блищати. Допоможе боротися з прищами, воно підсушує шкіру, може навіть прибрати деякі сліди вугрової висипки. А якщо додати в эфирку ще й масло баобаба, то прищі вас не будуть турбувати ще довго. Олія м'яти прибере будь-яке запалення і подразнення на шкірі, до того ж ще й освіжить її. Ви будете відчувати приємний холодок. Чудово покращує колір обличчя. Особа знову стане здоровим і матовим. Якщо у вас шкіра стала в'янути, виглядає втомленою, м'ята поверне їй колишню красу. Допомагає відновити баланс води шкіри, запобігає від пересушування. Вона навіть допоможе прибрати опік шкіри після сонця. Олія м'яти можна додавати в будь-які косметичні засоби, включаючи і маски для волосся. не дивлячись на те, що воно підсушує, все од

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?. Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування. Депресія хвороба, а не тимчасова туга У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться: · стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду · ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили · порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини · загальмованість рухових рухів. Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступат