Skip to main content

Краса 24/7.

Краса 24/7.

6031557__3_ (466x450, 39Kb)

Сучасна жінка завжди повинна бути красива і доглянута. Неважливо, вдома або на роботі, а може навіть в декретній відпустці, у будь-якому випадку хочеться сяяти красою і дарувати її оточуючим. При цьому щоденне використання декоративної косметики часто згубно відбивається на стані здоров'я, а часу на повноцінний догляд, як правило, не вистачає.


6031557_biozavivka2 (320x180, 8Kb)


Очі це дзеркало душі, саме вони розкривають всі наші маленькі таємниці, адже з погляду нескладно здогадатися про настрої людини, його почуття і навіть характер. Тому левова частка всіх косметичних процедур припадає саме на макіяж очей, головним акцентом яких є вії. Красиві, густі, довгі, злегка підкручені вії мрія кожної жінки, тому їх доводиться підкручувати, фарбувати і навіть нарощувати. А ці процедури, як відомо, можуть у майбутньому негативно вплинути на стан їх здоров'я. Тому на допомогу жінкам була створена біозавивка вій. Цікаво, що в Європі такого поняття, як біозавивка не існує, цю процедуру називають «делікатна система завивки».


Біозавивка вій. Наскільки вона безпечна?

Ця салонна процедура дозволяє підкрутити вії, що візуально робить погляд більш виразним і відкритим. Вам не доведеться щодня підкручувати і навіть фарбувати вії, а результат зберігається до 3 місяців.


6031557_biozavivka4 (626x470, 40Kb)


- Напевно, багато хто відразу ж задумалися про питання безпеки даної процедури. Біозавивка вважається абсолютно безпечною. Засоби для біозавивки не містять водню і аміаку, тому, навіть, якщо у Вас є алергія, не дозволяє наростити вії, це не є перешкодою для даної процедури.

Тривалість даної салонної послуги становить до години в залежності від використовуваного засобу.


1. Спочатку майстер накладає захисну подушечку на основі гідрогелю на нижню повіку, щоб запобігти потраплянню препаратів на шкіру.


2. Вії очищаються спеціальним засобом, після на верхню повіку прикладають спеціальні одноразові бігуді і одна за одною приклеюють на них вії за допомогою клею для шкіри.


3. Тонким шаром на середину довжини вій поетапно наносять відразу пом'якшувач, а через кілька хвилин фіксатор. Після використовують живильне масло.


4. Останній етап процедури очищення спеціальним засобом.


Вже через добу можна фарбувати вії тушшю, купатися, відвідувати сауну, загалом, вести звичайний спосіб життя. Засоби для біозавивки, хоч і не містять аміаку, при цьому вії стають світліше, тому часто на другий день вдаються до фарбування вій.


6031557_biozavivka5 (500x287, 28Kb)


Також кошти для біозавивки можна купити і зробити процедуру в домашніх умовах, але це дуже небезпечно, адже попадання засобу на слизову очей загрожує наслідками, а самостійно виконати процедуру, дотримуючись усіх заходів безпеки, практично не можливо.


Comments

Popular posts from this blog

Основні хитрощі салонів краси.

Основні хитрощі салонів краси.
В гонитві за молодістю і красою жінки згодні на будь-які б'юті-процедури. Але не завжди багато з них розуміють їх суть, адже сучасні складні назви косметологічних послуг дуже мало говорять простим жінкам. У цій статті ми постараємося розібратися, для чого потрібні послуги косметолога, і чим вони відрізняються.
До речі, перед тим як записатися на «послугу краси» дівчатам краще поцікавитися кваліфікацією майстра. Адже косметологи повинні мати медичну освіту, оскільки проводять інвазивні втручання, диплома про закінчення спеціалізованих курсів краще не сильно довіряти.
Ну а тепер приступимо до самих послуг. У ТОП-5 б'юті послуг по омолодженню входять:
· Філлери в буквальному сенсі слова означають «заповнення». У сфері краси препарати-філлери використовують для ін'єкцій, заповнюють порожнини зморшок (особливо в області навколо очей і носогубні складки). Але це не єдина сфера їх застосування в контурній пластиці їх використовують для корекції овалу…

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування.
Депресія хвороба, а не тимчасова туга
У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться:
· стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду
· ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили
· порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини
· загальмованість рухових рухів.
Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступати симпт…

Декупаж свічки.

Декупаж свічки.
Всім привіт. Я люблю робити зі звичайних речей, незвичайні і красиві. Наприклад, взяти звичайну магазинну, білу свічку. Здавалося б, що в ній такого? Звичайна, біла, непримітна, її можна запалювати тільки якщо в квартирі відключать світло. А якщо підійти з творчістю, тоді можна цю непримітну свічку зробити оригінальною і неповторною.
Я кажу про техніку декупаж. Ця техніка знайома багатьом, і вона дуже легка. Для цього потрібно взяти серветку з будь-яким візерунком, я люблю вінтажні малюнки. Тепер зніміть верхній шар і обережно, щільно вкутуйте свічку, обрізаючи зайві кінці. Серветка повинна щільно приклеюється до свічки. Можна розтопити парафін і промазати зверху, тоді малюнок буде чіткіше.
А далі, прикрасьте свічку на власний розсуд, наприклад бантиками зі стрічки, намистинами, паєтками.
Як бачите, це легко, зате свічка буде просто приголомшлива! Головне-проявити фантазію!
Завжди Ваша,
Вікторія Прутковских.