Skip to main content

Бутан – саме серце Гімалаїв.

Бутан – саме серце Гімалаїв.

Додрого часу доби, всім шанувальникам мого блогу для подорожуючих. Продовжуємо знайомиться з країнами Інду-Китаю. Як тільки не називають Бутан місце щасливих людей, царство громового дракона, остання Шангрі-ла. Але все це тільки назви маленької держави, яке сховалося в Гімалаях. Для туристів країна стала відкритою зовсім недавно якихось 30 років тому. Потрапляючи сюди, ти як би повністю отгораживаешься від навколишнього світу. Час тут явно йде повільніше, а життя знаходить гармонію і сенс. Місцеві жителі ходять у традиційному одязі, на вулицях всюди видніються дзонги і буддистські храми. Що ж робити туристові в Бутані?


Список досить простий:6031557_bytan4 (590x468, 63Kb)


· здійснювати паломництво до святині буддизму


· милуватися місцевими екзотичними пейзажами


· підніматися в гори


· зайнятися рафтингом


· а якщо хочете поправити здоров'я тибетська медицина і сучасні спа-курорти до послуг приїжджих.


В стліце Бутану (місто Тхімпху) є аеропорт, але приземляються там тільки тибетські і місцеві літаки. Тож добиратися до країни досить проблематично і того ж дорого. До слова сказати, залізниці там теж немає.


Але якщо все складеться і Ви нарешті перетнете кордон, то в обов'язковому порядку потрібно:


· побувати в Гнізді тигриці (це монастир, який знаходиться на висоті 900 метрів, прямо на вершині скелі)


· помилуватися горою, на якій живе покровитель країни Громовий дракон


· придбати маленький шматочок «ятра» (вовняна тканина), за повір'ями вона приносить щастя


· постріляти з лука (це національне розвага)


· не побоятися піти в парк Сактен, в якому живе снігова людина.


Переміщатися по країні самостійно практично нереально. Для цього має бути спеціальний дозвіл. Туристи, під керівництвом гіда, групками оглядають місцеві визначні пам'ятки.6031557_bytan3 (393x295, 70Kb)


Правила поведінки в Бутані:


· в країні категорично заборонено палити


· розгулювати по вулиці у відкритій і виизвающей одязі заборонено


· приїжджим можна заходити не в усі храми


· у розмовах не можна висловлювати незадоволення королем або ображати місцеву релігію.


Що стосується національної кухні, то потрібно врахувати, що всі страви тут рясно приправляють перцем чилі, а чай подають з сіллю і маслом. В іншому раціон складається з червоного (високогірного) рису, злаків, молока, сиру, м'яса. А на десерт можете не розраховувати. Максимум, що можуть запропонувати місцеві це рисовий хмиз з медом.


І пару слів про погоду навіть влітку в деяких районах Бутану температура не піднімається вище +10…+15 градусів, так що не забудьте теплі речі!


Завжди Ваша,


Вікторія Прутковских.





Comments

Popular posts from this blog

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?. Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування. Депресія хвороба, а не тимчасова туга У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться: · стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду · ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили · порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини · загальмованість рухових рухів. Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступат

Як вибрати гідролат.

Як вибрати гідролат. Всім привіт! Напевно, багато з вас чули про гідролата, а деякі думають, що це запашна вода. Але це не так, гідролат це зовсім інше. Як правильно вибрати гидрполат і чим він корисний? Можна використовувати в якості тоніка для обличчя, правильний гідролат не повинен сушити шкіру і після нього не повинно бути відчуття стягнутості і неприємних відчуттів. Його можна використовувати як спрей для обличчя, особливо в жаркий час року, він освіжає і тонізує шкіру. але стежте, що б у нього не було різкого запаху. Він чудово діє на шкіру в якості скрабу, в нього можна додавати мед і кави. Тоді до очищення пір, додатися і поживні речовини. Гідролати можна використовувати як водну фазу для домашніх косметичних кремів. Але кожен його вид підходить для певного типу шкіри, тому будь ті обережні, що б не нашкодити собі. Непогано буде додати гідролат у спрей для волосся, після миття голови нанесіть на волосся гідролат, краще брати рослин, а не ягід, він не обтяжує волосся. Як бачите,

Рецепт мила з кольоровими кубиками.

Рецепт мила з кольоровими кубиками. Всім привіт! Я вже стільки рецептів мила своїми руками переробила, але не перестаю дивуватися тому, наскільки різноманітно миловаріння! Сьогодні я хочу поділитися рецептом мила, яке буде з кольоровими кубиками. Для цього потрібно взяти прозору білу мильну основу, три види барвників, я взяла зелений, червоний і жовтий. Ароматизатор або отдушку, я взяла полуничну, реп'яхову олію і олію розторопші . Візьміть білу мильну основу, розтопіть а мікрохвильової печі і розділіть її на три частини. У кожну частину додайте по барвнику та олії. Тепер візьміть три форми, можна взяти звичайні, наприклад у вигляді прямокутника або квадрата. Залийте кольорові основи форми і дайте повністю застигнути. Тепер візьміть ще одну силіконову форму у вигляді прямокутника. Кольорові основи, які вже застигли, наріжте на кубики, не обов'язково робити їх рівними, можна різних розмірів. Далі побризкайте форму спиртолом, і покладіть різнокольорові кубики в форму, але не всі.