Skip to main content

Догляд за волоссям.

Догляд за волоссям.

6031557_yhod_za_volosami1 (520x325, 40Kb)

Ще з давніх часів волосся ототожнювали з жіночністю, особливими чарами і силою. До речі, щоб діти не мерзли, мами укривали їх своїми волоссям. Сьогодні beauty-індустрія пропонує дівчатам безліч уходових і декоративних засобів для волосся. Якщо матінка-природа не нагородила Вас шовковистим, густим і блискучим волоссям це не привід впадати у відчай. Є маленькі секрети, дотримання яких допоможе повернути здоров'я волосся.


Не рекомендуємо сліпо вірити «народний» рецептами, які є в Інтернет. Не завжди застосування масок з натуральних інгредієнтів надасть відновлювальний вплив. Так, у деяких дівчат від яєчних масок шкіра голови активніше виробляє сальні залози, а полоскання відварами трав може викликати сухість і свербіж.


6031557_yhod_za_volosami3 (300x300, 30Kb)


Нижче наведені прості правила, дотримуючись яких ваші волосся буде сяяти красою і здоров'ям:


1. Мокре волосся вимагають дбайливого звернення, оскільки вони більш крихкі і ламкі. Ні в якому разі їх не можна розчісувати або заплітати в коси. Щоб кінчики не сіклося, а волосся не випадало, після миття голови використовуйте спеціальні спреї з поміткою «легке розчісування».


2. По можливості не використовуйте фен або плойку. Високі температури сильно пересушують волосся, роблячи його крихким і ламким. Якщо не можете відмовитися від цих коштів не нехтуйте термостійкими спреями і живильними масками.


3. Підстригати кінчики волосся потрібно раз на три місяці. Навіть якщо вони не січеться. Це забезпечить волоссю здоровий вигляд і активізує їх зростання.


4. Мити голову потрібно по мірі забруднення (один раз в три-чотири дні). Шампуні з поміткою «для щоденного використання» краще не купувати, оскільки вони викликають швидке звикання. Органічна косметика підходить далеко не всім. Підібрати «свій» шампунь можна тільки методом проб і спроб.


5. Міняти уходовие засоби для волосся (шампуні, маски, кондиціонери і сироватки) потрібно раз на півроку.


6. На ніч бажано масажувати шкіру голови, ретельно розчісувати волосся заплітати їх у косу.


7. Гребінці і гребінці потрібно мити хоча б раз в місяць.


6031557_yhod_za_volosami5 (450x300, 46Kb)


Ну і не варто забувати про те, що потрібно займатися спортом і правильно харчуватися. Фізичні навантаження сприяють активному кровотоку і активації росту волосся. А збалансований раціон збереже локони блискучими і м'якими. Краще всього відмовитися від солодкого, смаженого і солоного.


Ось такі нехитрі правила перетворять кожну дівчину в прекрасну Рапунцель.


Завжди Ваша,


Вікторія Прутковских.

Comments

Popular posts from this blog

Як вибрати гідролат.

Як вибрати гідролат. Всім привіт! Напевно, багато з вас чули про гідролата, а деякі думають, що це запашна вода. Але це не так, гідролат це зовсім інше. Як правильно вибрати гидрполат і чим він корисний? Можна використовувати в якості тоніка для обличчя, правильний гідролат не повинен сушити шкіру і після нього не повинно бути відчуття стягнутості і неприємних відчуттів. Його можна використовувати як спрей для обличчя, особливо в жаркий час року, він освіжає і тонізує шкіру. але стежте, що б у нього не було різкого запаху. Він чудово діє на шкіру в якості скрабу, в нього можна додавати мед і кави. Тоді до очищення пір, додатися і поживні речовини. Гідролати можна використовувати як водну фазу для домашніх косметичних кремів. Але кожен його вид підходить для певного типу шкіри, тому будь ті обережні, що б не нашкодити собі. Непогано буде додати гідролат у спрей для волосся, після миття голови нанесіть на волосся гідролат, краще брати рослин, а не ягід, він не обтяжує волосся. Як бачите,

Властивості ефірних масел.

Властивості ефірних масел. Всім привіт! Впевнена, всі чули про таке ефірному маслі, як м'ята. Це універсальний засіб для краси нашої шкіри! Якщо у вас жирна шкіра, ефірне масло м'яти очистить пори, усуває зайвий жир. Ваше обличчя не буде негарно блищати. Допоможе боротися з прищами, воно підсушує шкіру, може навіть прибрати деякі сліди вугрової висипки. А якщо додати в эфирку ще й масло баобаба, то прищі вас не будуть турбувати ще довго. Олія м'яти прибере будь-яке запалення і подразнення на шкірі, до того ж ще й освіжить її. Ви будете відчувати приємний холодок. Чудово покращує колір обличчя. Особа знову стане здоровим і матовим. Якщо у вас шкіра стала в'янути, виглядає втомленою, м'ята поверне їй колишню красу. Допомагає відновити баланс води шкіри, запобігає від пересушування. Вона навіть допоможе прибрати опік шкіри після сонця. Олія м'яти можна додавати в будь-які косметичні засоби, включаючи і маски для волосся. не дивлячись на те, що воно підсушує, все од

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?. Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування. Депресія хвороба, а не тимчасова туга У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться: · стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду · ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили · порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини · загальмованість рухових рухів. Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступат