Skip to main content

Корисно чи роздільне харчування?.

Корисно чи роздільне харчування?.

6031557_razdelnoe_pit1 (355x233, 23Kb)


Доброго і прекрасного часу доби, всім хто як і я вирішив полуношничать. Так хочеться вночі підійти до холодильника... От і вирішила написати трохи про це.


Далеко не всі системи живлення знаходять одноголосне схвалення у дієтологів по всьому світу. Це повною мірою можна сказати і про систему роздільного харчування, яка знаходить в наш час прихильників і противників серед фахівців і простих людей.


А була наукова обґрунтованість?


Деякі прихильники системи намагаються довести те, що вона має серйозне наукове обґрунтування. Але той, хто вирішить хоча б поверхово ознайомитися з історією, не знайде нічого подібного. Більш того, він упевниться у зворотному.


Засновником системи роздільного харчування є Герберт Шелтон американський натуропат. У нього не було спеціалізованого медичного освіти, а принципи, на основі яких він розробив систему, ґрунтуються не на результатах практичних експериментів, а на теоретичних припущеннях.


Щоб не бути голослівними, давайте ці припущення розглянемо. Висувається думка про те, що нібито стравохід людини не пристосований до змішаної їжі. Ця гіпотеза не знайшла наукового підтвердження. Більш того, вона була спростована. Людина харчується змішаною їжею протягом тисячоліть, і цей простий факт очевидний доказ того, що його стравохід пристосований до такої системи харчування.


В здоровому стані шлунок людини відмінно перетравлює різні типи продуктів, а роздільний формат харчування, навпаки, негативно впливає на органи травлення.


6031557_razdelnoe_pit2 (219x230, 7Kb)


Чи є в системі дещо раціональне?


Якщо не ставитися до системи роздільного харчування з фанатичною прихильністю, то в ній, все ж, можна побачити певні позитивні моменти. Але варто використовувати ті рекомендації, які апріорі нешкідливі і не несуть у собі ніякого ризику для вашого здоров'я. Наприклад, актуальні такі поради:


· для сніданку оптимально вибрати хліб з висівками, сир, фрукти або йогурт

· на обід віддайте перевагу їжу, що містить багато білків вона є живильним і довго перетравлюється, тому її вживання не варто відкладати на вечір. Це може бути м'ясо або риба. Але якщо ви хочете схуднути, то не поєднуйте таку їжу з картоплею або вермішеллю. Віддайте перевагу салату


6031557_razdelnoe_pit3 (275x183, 8Kb)


· на вечерю їжте їжу, яка швидко перетравлюється. Це може бути невелика порція картоплі, макаронів з сиром або фруктів.


Такі прості рекомендації допоможуть вам підтримувати свою фігуру в тонусі і уникати зайвих навантажень на стравохід.


Завжди Ваша,


Вікторія Прутковских.


Comments

Popular posts from this blog

Як вибрати гідролат.

Як вибрати гідролат. Всім привіт! Напевно, багато з вас чули про гідролата, а деякі думають, що це запашна вода. Але це не так, гідролат це зовсім інше. Як правильно вибрати гидрполат і чим він корисний? Можна використовувати в якості тоніка для обличчя, правильний гідролат не повинен сушити шкіру і після нього не повинно бути відчуття стягнутості і неприємних відчуттів. Його можна використовувати як спрей для обличчя, особливо в жаркий час року, він освіжає і тонізує шкіру. але стежте, що б у нього не було різкого запаху. Він чудово діє на шкіру в якості скрабу, в нього можна додавати мед і кави. Тоді до очищення пір, додатися і поживні речовини. Гідролати можна використовувати як водну фазу для домашніх косметичних кремів. Але кожен його вид підходить для певного типу шкіри, тому будь ті обережні, що б не нашкодити собі. Непогано буде додати гідролат у спрей для волосся, після миття голови нанесіть на волосся гідролат, краще брати рослин, а не ягід, він не обтяжує волосся. Як бачите,

Властивості ефірних масел.

Властивості ефірних масел. Всім привіт! Впевнена, всі чули про таке ефірному маслі, як м'ята. Це універсальний засіб для краси нашої шкіри! Якщо у вас жирна шкіра, ефірне масло м'яти очистить пори, усуває зайвий жир. Ваше обличчя не буде негарно блищати. Допоможе боротися з прищами, воно підсушує шкіру, може навіть прибрати деякі сліди вугрової висипки. А якщо додати в эфирку ще й масло баобаба, то прищі вас не будуть турбувати ще довго. Олія м'яти прибере будь-яке запалення і подразнення на шкірі, до того ж ще й освіжить її. Ви будете відчувати приємний холодок. Чудово покращує колір обличчя. Особа знову стане здоровим і матовим. Якщо у вас шкіра стала в'янути, виглядає втомленою, м'ята поверне їй колишню красу. Допомагає відновити баланс води шкіри, запобігає від пересушування. Вона навіть допоможе прибрати опік шкіри після сонця. Олія м'яти можна додавати в будь-які косметичні засоби, включаючи і маски для волосся. не дивлячись на те, що воно підсушує, все од

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?. Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування. Депресія хвороба, а не тимчасова туга У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться: · стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду · ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили · порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини · загальмованість рухових рухів. Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступат