Skip to main content

Органічний шампунь: данина еко-моді чи прорив у світі косметики?.

Органічний шампунь: данина еко-моді чи прорив у світі косметики?.

6031557__3_ (700x699, 265Kb)

Доброго ранку, всім любителям органічних продуктів і косетики. Мода на екологічно чисті продукти і натуральну косметику з'явилася ще сорок років тому. Вона нерозривно пов'язана з певною субкультурою «хіпі», прихильники якої закликали відмовитися від побутової хімії, використання атомної енергії, вбивства тварин на користь натуральних продуктів рослинного походження. Тим не менш, справжня популярність органіки у світі спостерігається тільки останні десять років.


Чому органічний шампунь?


- Всім відомо, що вплив різних хімічних компонентів на людський організм може мати різні наслідки. Так, хімія робить наше життя простіше і комфортніше. Ми постійно прагнемо заощадити час на догляд за волоссям, купуємо різноманітні шампуні, маски, лосьйони та інші «комфортні» кошти. Адже немає нічого простішого, ніж завдати, спінити й змити шампунь, швидко висушити волосся феном і насолоджуватися чудовими результатами. Але, з часом ми «платимо» за таку економію здоров'ям і красою. Волосся починають випадати, стають сухими і ламкими, з'являється лупа. Так чи варто платити за такий комфорт?

Краса і догляд від природи

Органічний шампунь виготовляють з натуральних рослинних компонентів без використання лаурил сульфату натрію, силіконів, парабенів, загусників, ароматизаторів та інших хімічних компонентів. Багато виробники вирощують рослини, які використовують для виготовлення косметики на власних полях, відмовляються від використання добрив і пестицидів.


6031557_organika_shamp2 (604x377, 37Kb)Ефективність органіки

Так, якщо все так добре і прекрасно, чому ми досі користуємося традиційної косметикою? Справа в тому, що органічні шампуні часто не дає очікуваних результатів споживачів, які звикли до того, що шампунь повинен добре пінитися, приємно пахнути, мати гарний насичений колір і густу консистенцію. Саме такого ефекту вдається домогтися шляхом використання хімічних речовин. Органічний шампунь безпечний для здоров'я і навколишнього середовища, так як в своєму складі має тільки природні рослинні компоненти, молочну кислоту, натуральні масла, але значно поступається в питаннях комфорту використання. До речі, деякі виробники навіть тару для косметики виготовляють із органічного пластику. Тому питання використання таких засобів диктується індивідуальними вподобаннями кожного. Комфорт або екологічність особиста справа кожного.


Але не забувайте, що з кожним роком вчені винаходять нові технології, які дозволяють органічного шампуню пінитися не гірше звичайного, а кольору і аромати такої косметики стають все більш яскравими і насиченими. І все це без краплі хімії!


Завжди Ваша,


Вікторія Прутковских.

Comments

Popular posts from this blog

Як вибрати гідролат.

Як вибрати гідролат. Всім привіт! Напевно, багато з вас чули про гідролата, а деякі думають, що це запашна вода. Але це не так, гідролат це зовсім інше. Як правильно вибрати гидрполат і чим він корисний? Можна використовувати в якості тоніка для обличчя, правильний гідролат не повинен сушити шкіру і після нього не повинно бути відчуття стягнутості і неприємних відчуттів. Його можна використовувати як спрей для обличчя, особливо в жаркий час року, він освіжає і тонізує шкіру. але стежте, що б у нього не було різкого запаху. Він чудово діє на шкіру в якості скрабу, в нього можна додавати мед і кави. Тоді до очищення пір, додатися і поживні речовини. Гідролати можна використовувати як водну фазу для домашніх косметичних кремів. Але кожен його вид підходить для певного типу шкіри, тому будь ті обережні, що б не нашкодити собі. Непогано буде додати гідролат у спрей для волосся, після миття голови нанесіть на волосся гідролат, краще брати рослин, а не ягід, він не обтяжує волосся. Як бачите,

Властивості ефірних масел.

Властивості ефірних масел. Всім привіт! Впевнена, всі чули про таке ефірному маслі, як м'ята. Це універсальний засіб для краси нашої шкіри! Якщо у вас жирна шкіра, ефірне масло м'яти очистить пори, усуває зайвий жир. Ваше обличчя не буде негарно блищати. Допоможе боротися з прищами, воно підсушує шкіру, може навіть прибрати деякі сліди вугрової висипки. А якщо додати в эфирку ще й масло баобаба, то прищі вас не будуть турбувати ще довго. Олія м'яти прибере будь-яке запалення і подразнення на шкірі, до того ж ще й освіжить її. Ви будете відчувати приємний холодок. Чудово покращує колір обличчя. Особа знову стане здоровим і матовим. Якщо у вас шкіра стала в'янути, виглядає втомленою, м'ята поверне їй колишню красу. Допомагає відновити баланс води шкіри, запобігає від пересушування. Вона навіть допоможе прибрати опік шкіри після сонця. Олія м'яти можна додавати в будь-які косметичні засоби, включаючи і маски для волосся. не дивлячись на те, що воно підсушує, все од

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?. Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування. Депресія хвороба, а не тимчасова туга У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться: · стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду · ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили · порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини · загальмованість рухових рухів. Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступат