Skip to main content

Вівсяна пудра своїми руками.

Вівсяна пудра своїми руками.

Всім привіт! Не знаю як ви, а я люблю вівсянку. Це корисно, принаймні, так мені мама казала, коли я була маленька. До того ж, якщо в восянку додати ягід, то буде дуже смачно. Але я хотіла поговорити про вівсянку не як їжу, а як корисний засіб для шкіри.6031557_i_1 (253x215, 10Kb)


Для першого разу візьміть трохи, раптом не сподобається. Далі вівсянку потрібно залити водою, але тільки не з-під крана. Я взяла гідролат ягід, як ми знаємо, це та ж вода, тільки насичена різними корисними властивостями і речовинами.


У підсумку, у вас з'явиться некрасива каламутна рідина, але не засмучуйтесь, так і повинно бути. після цього, дайте вівсянці посторять, що відокремився осад. Тримати так потрібно близько півгодини. Після цього злийте каламутну водичку і знову залийте водою і залиште на тридцять хвилин. Потім знову злийте до тієї водички, яка вийшла з першого разу. Осад нам уже не потрібний, його можна не викидати, а залишити в якості легкого скрабу. Досить буде додати в нього яєчний жовток і скраб готовий.


Але ми ж робимо пудру, тому повернемося до неї. Зараз каламутна вода не дуже схожа на корисну пудру, але це тільки поки. Візьміть ситечко, поставте його в миску так, що б з нього легко могла стікати вода. Потім візьміть звичайну паперову серветку і застеліть тільки одним шаром. після цього налийте в ситечко каламутну воду і залиште її фільтруватися. У мене фільтрація проходила близько півтора годин. Тому в цей час можна займатися своїми справами.



Коли вся вода стече на ситечку залишиться біла густа маса. Це і є наша майбутня пудра, але її треба добре просушити. Тому дістаньте серветку з масою, покладіть її на будь-яку тарілку і залиште на день. У мене принаймні, це зайняло саме день.



Завжди Ваша,


Вікторія Прутковских.

Comments

Popular posts from this blog

Як вибрати гідролат.

Як вибрати гідролат. Всім привіт! Напевно, багато з вас чули про гідролата, а деякі думають, що це запашна вода. Але це не так, гідролат це зовсім інше. Як правильно вибрати гидрполат і чим він корисний? Можна використовувати в якості тоніка для обличчя, правильний гідролат не повинен сушити шкіру і після нього не повинно бути відчуття стягнутості і неприємних відчуттів. Його можна використовувати як спрей для обличчя, особливо в жаркий час року, він освіжає і тонізує шкіру. але стежте, що б у нього не було різкого запаху. Він чудово діє на шкіру в якості скрабу, в нього можна додавати мед і кави. Тоді до очищення пір, додатися і поживні речовини. Гідролати можна використовувати як водну фазу для домашніх косметичних кремів. Але кожен його вид підходить для певного типу шкіри, тому будь ті обережні, що б не нашкодити собі. Непогано буде додати гідролат у спрей для волосся, після миття голови нанесіть на волосся гідролат, краще брати рослин, а не ягід, він не обтяжує волосся. Як бачите,

Властивості ефірних масел.

Властивості ефірних масел. Всім привіт! Впевнена, всі чули про таке ефірному маслі, як м'ята. Це універсальний засіб для краси нашої шкіри! Якщо у вас жирна шкіра, ефірне масло м'яти очистить пори, усуває зайвий жир. Ваше обличчя не буде негарно блищати. Допоможе боротися з прищами, воно підсушує шкіру, може навіть прибрати деякі сліди вугрової висипки. А якщо додати в эфирку ще й масло баобаба, то прищі вас не будуть турбувати ще довго. Олія м'яти прибере будь-яке запалення і подразнення на шкірі, до того ж ще й освіжить її. Ви будете відчувати приємний холодок. Чудово покращує колір обличчя. Особа знову стане здоровим і матовим. Якщо у вас шкіра стала в'янути, виглядає втомленою, м'ята поверне їй колишню красу. Допомагає відновити баланс води шкіри, запобігає від пересушування. Вона навіть допоможе прибрати опік шкіри після сонця. Олія м'яти можна додавати в будь-які косметичні засоби, включаючи і маски для волосся. не дивлячись на те, що воно підсушує, все од

Депресія: поганий настрій чи хвороба?.

Депресія: поганий настрій чи хвороба?. Приветики всім моїм читачам. Сьогодні слово піде про те як нам у цьому світі жити, таким рожевим і пухнастим душках? Слово «депресія» настільки щільно увійшло в лексикон сучасних людей, що їм почали називати практично будь-які перепади в настрої. А деякі підозрілі лиця будь-який прояв затяжний смутку вважають депресією, малюючи в своїй уяві діагнози, які потребують лікування. Депресія хвороба, а не тимчасова туга У сучасній клінічній психології під терміном «депресія» мається на увазі захворювання, яке має конкретні симптоми. У їх числі знаходяться: · стійке зниження настрою, яке спостерігається протягом певного періоду · ангедония втрата здатності відчувати радість від тих речей, які її раніше приносили · порушення в розумових процесах, поява безлічі негативних думок, песимізм, який раніше не був властивим для людини · загальмованість рухових рухів. Депресія може бути не тільки самостійним захворюванням, але і виступат